Benefiční koncert hudební školy Boříkové


Milí Boříkové, Boříků rodičové, přátelé a podporovatelé naší školy,

Jak o nás napsal jeden z tatínků našich dětí: “Hudba tu není jen o notách, nýbrž i o správných hodnotách.” Tento rým jsme si převzali jako motto naší školy. K čemu by však bylo motto bez činů?

V loňském roce jsme s některými našimi žáky zahráli v azylovém domě sv. Zdislavy maminkám a dětem bez vlastního domova v rámci projektu 72 hodin a letos jsme se rozhodli uspořádat další dobročinnou akci.

rádi bychom Vás tímto pozvali na Benefiční koncert hudební školy Boříkové.

Cílem tohoto koncertu je vybrat příspěvek na nový invalidní vozík pro Jiřího Havla. Jeho záložní vozík se mu totiž rozbil a nový vozík, který Jirka potřebuje stojí 69.368,-kč a každá částka, která se nám podaří vybrat mu moc pomůže.

Tento koncert se uskuteční na Velikonoce v pondělí 2. dubna od 19:00. 

Kde se koncert bude konat? V Hi-Fi klubu v Plzni na nám. Republiky 105/12. Vstupné bude dobrovolné a veškeré vybrané peníze budou předány přímo panu Havlovi. Všechny náklady spojené s koncertem bude hradit přímo naše škola.

Do Hi-Fi klubu se vejde cca 80 diváků na sezení, proto doporučujeme přijít včas, abyste si mohli vybrat pěkná místa.

Již brzy Vám pošleme informace o chystaném programu, ale už teď se můžete těšit na vystoupení dospělého sboru SBOŘÍKOVÉ, dále vystoupí různá uskupení našich učitelů a také se můžete těšit na vystoupení několika vybraných pokročilých žáků z řad našich dětí.

Pokud se koncertu nemůžete zúčastnit, ale rádi byste i přesto přispěli, založili jsme pro tento účel transparentní účet, kam můžete Váš příspěvek poslat. Do popisku platby pak můžete uvést svoje jméno. Číslo účtu: 2801367776/2010. Na tomto odkazu pak můžete nahlížet na veškeré transakce na  tomto účtu https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2801367776.

Tento účet můžete samozřejmě využít i v případě, že nechcete na koncert nosit hotovost, případě preferujete platbu online.  Účet už funguje a necháme ho otevřený ještě týden po koncertu (do 8. dubna), poté ho vybereme a spolu s hotovostí vybranou na místě předáme Jirkovi.

Za celou školu a všechny Boříky Vám přeji krásný den a už se na Vás moc těšíme.

S pozdravem a kytarou v ruce

Jiřík