Příčná a zobcová flétna aneb představujeme nové kurzy


Ahoj všichni příznivci naší Hudební školy Boříkové!

Dnes Vám povím o kurzech příčné a zobcové flétny, které budou probíhat u nás v Hudební škole každý čtvrtek od 16:00 (Příčná flétna) a od 17:00 ( Zobcová flétna).

O výuku se postará Saša Marešová, flétnistka plzeňské kapely Poitín, hrající irskou hudbu. Saša je moje první učitelka na flétnu a moc rád na její hodiny vzpomínám. U nás bude učit proto, protože chce objevovat nové možnosti výuky na flétnu a chce učit děti hrát nejen samotné, ale hlavně spolu dohromady. V budoucnu se tedy můžeme těšit na Boříkovskou kapelu, která ( všichni v to moc doufáme a děláme pro to maximum) vznikne buď v dalším pololetí, nebo v dalším školním roce a bude složená ze žáků naší hudební školy.

Do kurzu příčné flétny zbývají ještě dvě volná místa a v kurzu zobcové flétny jsou dveře úplně otevřené. Se Sašou jsme se totiž dohodli na její výuce až v srpnu a tudíž jsme Vám o kurzech nemohli říci dřív, o to víc budeme rádi, když se kurzy naplní stejně jako ostatní.

Výuka bude probíhat v maximálním počtu tří žáků, ale může probíhat i individuálně, více informací najdete v sekci kroužky – https://www.borikove.cz/krouzky/

Na této fotce můžete vidět, jak Saša hezky hraje…

10409755_10200548727836584_5661321722819288534_n

pokud byste ji chtěli i slyšet…

A tady se rovnou můžete přihlásit na její kurz…

http://goo.gl/4fK4Sa

 

Ode mě je to pro dnešek vše.

Zase někdy příště…

Váš Bohouš 😉