Proč naše Hudební škola pořádá benefiční koncerty


Před měsícem mi od Matěje Havla, syna Jirky Havla, přišel tento mail:

Ahoj,
táta a samozřejmě i já bychom Vám rádi poděkovali. Před pár dny přišel tátovi konečně nový vozík. Dle tátovo slov se na něm jezdí skvěle a je velmi pohodlný. Moc Vám všem děkujeme, moc si vážím toho, jaké úžasné a skvělé lidi máme kolem sebe. V příloze naleznete fotky vozíku, který jsme tátovi pořídili. Ještě jednou (a ještě mnohokrát) Vám všem děkujeme!
Mates

Díky tomuto mailu jsem si znovu uvědomil, že to má velký smysl, a že se loňšký benefiční koncert rozhodně neminul účinkem. O to víc jsem rád, že jsme se letos rozhodli akci zopakovat, tentokrát však z cílem podpořit začínající organizaci Maminy s rakovinou. Toto téma je pro mě srdcové a jsem nesmírně rád, že se Šárka Šteinochrová rozhodla tuto organizaci založit.

Rád bych s Vámi nasdílel i další důvody, proč koncert pořádáme:

1. Chceme aby naši malí muzikanti měli radost ze svého hraní, viděli v jejich učení se hudbě smysl a mohli vystupovat na veřejnosti.

2. Chceme, aby si veřejnost a rodiče mohli užít produkci našich muzikantů.

3. Chceme pomoci organizaci Maminy s rakovinou.

4. Chceme, aby naši žáči viděli, že se hudbou dá i pomáhat ostatním.

Pokud našim důvodům rozumíte a souzníte s nimi, přijďte naše muzikanty a organizaci Maminy s rakovinou podpořit! Veškerý výdělek z koncertu jde na tuto organizaci. Moc se na Vás těšíme!

Se srdcem na dlani a kytarou v ruce

Váš B.B.